0
> <

راهنمای خرید

ضمن خوشامد گویی به شما کاربر محترم به اطلاع می رساند روش های پرداخت و ارسال محصولات در نیلی مارکت به صورت زیر می باشد:

در حال حاضر به سه صورت می توانید از این فروشگاه خرید کنید:

ابتدا باید محصولات خود را انتخاب کنید. پس از انتخاب محصولات مورد نظر و اضافه نمودن آنها به سبد خرید، نام استان و شهر خود را انتخاب می کنید و با فشردن دکمه ی ثبت سفارش به مرحله ی بعد می روید. در این صفحه سه روش برای پرداخت مبلغ می بینید:

پرداخت در محل(ویژه تهران): این روش فقط مخصوص مشتریان تهرانی می باشد که میتوانند وجه سفارش خود را به پیک مخصوص فروشگاه پرداخت کنند.هزینه ارسال پیک ۸۰۰۰ تومان می باشد و ۴۸ ساعته  تحویل داده خواهد شد.امکان تحویل فوری و سه ساعته محصول در همان روز نیز امکان پذیر می باشد که هزینه ۱۵۰۰۰ تومان خواهد بود . برای تحویل فوری بعد از ثبت سفارش با فروشگاه تماس بگیرید.

- کارت به کارت : در این روش پس از ثبت سفارش میتوانید مبلغ نهایی سفارش را از طریق خودپرداز یا موبایل بانک یا اینترنت بانک خود یا پرداخت باز بالای سایت  پرداخت کنید.پس از واریز با فروشگاه تماس گرفته و واریز خود را اطلاع دهید.زمان تحویل در این روش برای مشتریان تهرانی ۴۸ ساعته  و مشتریان خارج از تهران ۴ روزه تحویل خواهند گرفت.

شماره حساب : ۰۳۰۷۸۴۲۹۸۰۰۰۶

شماره کارت : ۶۰۳۷۹۹۷۲۲۱۳۹۴۷۴۶

به نام مصطفی هاشمی – بانک ملی

- پرداخت آنلاین : در این روش میتوانید به صورت آنلاین با کارت های عضو شتاب(همه کارت های بانکی) مبلغ سفارش خود را پرداخت کنید.زمان تحویل این روش نیز مانند کارت به کارت می باشد.

  • ارسال فوری در همان روز برای مشتریان تهران انجام می شود با این تفاوت که هزینه ارسال پیک ۱۵۰۰۰  تومان خواهد شد.

 

فروشگاه نیلی صمیمانه شنوای هرگونه انتقاد یا پیشنهادی در مورد فروشگاه می باشد. به این منظور از طریق تلگرام فروشگاه با ما در ارتباط باشید.