0
جدیترین اخبار فروشگاه: جدیدترین لباس های فصل 2015/16 به محصولات فروشگاه اضافه شد. حراج محصولات 2014/15 لباس های جدید با نام دلخواه شما لباس های فصل جدید رئال مادرید و بارسلونا به محصولات فروشگاه اضافه شد.
> <

راهنمای خرید

ضمن خوشامد گویی به شما کاربر محترم به اطلاع می رساند روش های پرداخت و ارسال محصولات به صورت زیر می باشد:

در حال حاضر به سه صورت می توانید از این فروشگاه خرید کنید، باید توجه داشته باشید که با کمی دقت در نحوه ی خرید می توانید از تخفیفهای بیشتری بهره مند شوید. با توجه به عدم نیاز به ثبت نام در سایت، نحوه ی خرید از این فروشگاه بسیار آسان است:

ابتدا باید محصولات خود را انتخاب کنید. پس از انتخاب محصولات مورد نظر و اضافه نمودن آنها به سبد خرید، نام استان و شهر خود را انتخاب می کنید و با فشردن دکمه ی ثبت سفارش به مرحله ی بعد می روید. در این مرحله انواع روشهای خرید ممکن (یا به عبارتی پرداخت پول و تحویل کالا) و همچنین کل مبلغ سفارش (هزینه ی محصولات به همراه هزینه ی ارسال) در هر روش به شما نمایش داده می شود که بسته به آدرس مورد نظر شما ممکن است به یکی از سه روش زیر باشد:. لازم به ذکر است مشتریان تهرانی بسته های خود را با پیک مخصوص فروشگاه دریافت می کنند.

۱ – پرداخت مبلغ هنگام تحویل کالا

در این حالت باید گزینه ی “پرداخت هنگام تحویل کالا” را انتخاب نمایید. و اطلاعات مورد نیاز را در پائین صفحه وارد نمایید حتی الامکان کد پستی خود را به طور کامل وارد کنید. حال بر روی دکمه ی ثبت سفارش کلیک نمائید تا کد پیگیری برایتان به نمایش در اید.

در اولین فرصت ممکن (در ساعات اداری) از طرف فروشگاه نیلی جهت تائید و قطعی کردن سفارش با شما تماس گرفته می شود. پس از تائید کافی است بین ۴ تا ۷ روز کاری منتظر دریافت محصول خود باشید. محصول شما از طریق پست سفارشی به دستتان خواهد رسید و مبلغ فاکتور را باید به مامور پست تحویل دهید. همواره از طریق کد پیگیری میتوانید اخرین وضعیت محصول خود را مشاهده کنید.

قابل توجه مشتریان ساکن تهران: کلیه سفارشات تهران با پیک مخصوص فروشگاه ارسال خواهد شد و هزینه ارسال ۶۰۰۰ تومان می باشد.

تذکرمهم : مصرانه تقاضا می کنیم هنگام انتخاب محصولات دقت کافی داشته باشید چون در صورتی که پس از تائید سفارش و ارسال محصولات برگشت دهید ادرس پستی شما در لیست انصراف قرار خواهد گرفت و از آن پس دیگر نمی توانید به این طریق خرید نمایید و باید از روشهای دیگر استفاده کنید. البته همیشه می توانید قبل از ارسال محصول و حتی پس از تائید شدن (در صورتی که محصول ارسال نشده باشد) با تماس با شرکت، سفارش خود را لغو کنید.

معایب:

- زمان نسبتا طولانی برای رسیدن محصول به دست مشتری

- عدم بهره بردن از تخفیف ویژه ی واریز به حساب یا پرداخت آنلاین

- اضافه شدن مبلغی بابت مالیات و هزینه ی ارسال بابت قرارداد مربوط بین فروشگاه نیلی و شرکت پست (گرانترین روش)

دلایل بیشتر بودن هزینه نهایی روش “پرداخت هنگام تحویل کالا” :

- پرداخت ۴% از کل مبلغ شما به شرکت ایران مارکت سنتر که مسئولیت ارسال بسته به ادرس شما و دریافت مبلغ را دارد.

- دریافت مبلغ سفارش شما از پست پس از ۳ یا ۴ هفته

- احتمال برگشت خوردن محصول (به دلایل مختلف از جمله کم کاری شرکت پست و منصرف شدن مشتری) که ضرر زیادی به فروشگاه تحمیل می کند.

-دیر رسیدن سفارش (سفارش درب منزل به صورت پست سفارشی ( و نه پیشتاز) ارسال می شوند.

با توجه به دلایلی که ذکر شد پیشنهاد می شود در صورتی که امکان پرداخت انلاین یا واریز به حساب را دارید این روش را انتخاب نمایید تا در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید.

۲- واریز به حساب

در این روش باید گزینه ی واریز به حساب را انتخاب نمایید. و اطلاعات خود را وارد نمایید حتی الامکان کد پستی خود را نیز وارد کنید. حال بر روی دکمه ی ثبت سفارش کلیک نمائید تا کد پیگیری برایتان به نمایش در اید.

حالا باید به هر طریق ممکن مانند حواله ی اینترنتی، مراجعه به خودپرداز و پرداخت پول به روش کارت به کارت و یا مراجعه به شعبه کل مبلغ سفارش را  به حساب زیر واریز نمایید:

شماره حساب بانک ملی: ۰۳۰۷۸۴۲۹۸۰۰۰۶

شماره کارت بانک ملی : ۱۱۷۰-۲۱۸۰-۹۹۷۱-۶۰۳۷

نام صاحب حساب : مصطفی هاشمی

پس از واریز با فروشگاه تماس گرفته و واریز خود را اطلاع دهید.

پس از تایید واریز شما ، سفارش شما در سریعترین زمان ممکن از طریق پست پیشتاز ارسال خواهد شد.
مزایای استفاده از این روش:

- برخورداری از تخفیف ویژه

-با توجه به اینکه در این روش  ارسال مستقیما از طریق شرکت صورت می گیرد سفارشات سریعتر به دست شما می رسد.

- کلیه تعهدات این روش مستقیما به عهده ی خود شرکت می باشد.

۳- پرداخت آنلاین با استفاده از کارت های عضو شتاب

ابتدا در صفحه پر کردن فرم سفارش ، گزینه “پرداخت آنلاین با کارتهای عضو شتاب” را انتخاب کنید و در پایین صفحه روی دکمه ثبت سفارش کلیک کنید.

در صفحه بعد مبلغ قابل پرداخت برای شما به نمایش در خواهد آمد که با زدن دکمه “شروع تراکنش” وارد صفحه پرداخت آنلاین بانک پارسیان خواهید شد.

فقط با داشتن شماره کارت(درج شده روی کارت)، رمز اینترنتی (یا رمز دوم کارت که از طریق خودپرداز بانک شما قابل دریافت است )و رمز دوم کارت (CVV2) (شماره ۳ یا ۴ رقمی درج شده روی کارت) به آسانی مبلغ مورد نظر به حساب فروشگاه واریز می شود. دقت کنید عملیات تکمیل فرم بانک حداکثر می تواند ۱۰ دقیقه طول بکشد. ضمنا در صورت بروز هر گونه مشکلی کل مبلغ به حساب شما برگشت داده می شود.
مزایای استفاده از این روش:

- برخورداری از تخفیف ویژه

- عدم نیاز به خروج از منزل

- پرداخت نکردن هیچ گونه هزینه ی اضافی به عنوان کارمزد بانکی

- سریعترین روش ممکن (با توجه به اینکه در این روش ارسال مستقیما از طریق فروشگاه و با پست پیشتاز صورت می گیرد سفارشات سریعتر به دست شما می رسد.)

- کلیه تعهدات این روش مستقیما به عهده ی خود فروشگاه می باشد.

فروشگاه نیلی صمیمانه شنوای هرگونه انتقاد یا پیشنهادی در مورد فروشگاه یا دیگر بخشهای شرکت می باشد. به این منظور از طریق تماس با ما  اقدام نمایید.