محصول به سبد اضافه شد

سوالات متداول

سوال : تفاوت جنس طرح ارجینال با درجه یک چیست؟
پاسخ : هر دو جنس ، جنس کپی و البته کپی خیلی خوب از ارجینال محصول می باشند فقط از لحاظ پارچه و دوخت کمی جنس های درجه یک بهتر هستند.


سوال : جنس های شما ارجینال تایلندی هست ؟
پاسخ : جنس درجه یک نیلی مارکت رو به اسم های ارجینال تایلندی یا ارجینال هم فروخته میشه ولی چون لباس نه ارجیناله و نه تولید تایلند ، ما فقط "درجه یک" قید کردیم.البته در یقه لباس تایلند درج شده ولی دوستانی که اشنا هستند اطلاع دارند که جنس های بازار همگی تولید چین هستند.این نکته رو هم توجه داشت باشید که جنس درجه یک نیلی مارکت ، بهترین کیفیت موجود در بازار ایران می باشد به استثنا چند فروشگاه محدود که جنس ارجینال واقعی با قیمتی بالای چهارصد هزار تومان به فروش می رسانند.


سوال : درجه یک ورژن هوادار و درجه یک ورژن بازیکن چه تفاوتی دارند ؟
پاسخ : چند سالی هست که برند های معتبر تولید لباس فوتبال ، جنس های خودشون رو در دو نوع جنس تولید می کنند :
 یک : ورژن بازیکن که به خاطر سبک تر بودن لباس لوگوهای لباس به صورت ژلاتینی و برچسبی هست تا هنگام استفاده بازیکن ها راحت تر باشند همچنین پارچه لباس ، جریان هوای بیشتری عبور میدهد که این باعث خنک تر شدن لباس خواهد شد.همچنین قواره ورژن بازیکن جذب تر می باشد.
دو : ورژن هوادار که در این نوع لوگوهای باشگاه و برند لباس به صورت دوخت می باشد ولی از لحاظ پارچه ، کمی سنگین تر نسبت به ورژن هوادار می باشد.


سوال : شما جنس طرح ارجینال را پیشنهاد می کنید یا درجه یک ؟
پاسخ : اگر برای شما هزینه مهم هست ،  طرح ارجینال ، چون کیفیت کاملا قابل قبولی دارد ولی اگر قصد خرید بهترین کیفیت موجود بعد از ارجینال را دارید جنس درجه یک را تهیه نمایید.

 

سوال : سایز لباس را چطور انتخاب کنیم؟
پاسخ : شما هنگام ثبت سفارش فقط کافیست قد و وزن خود را در قسمت مربوطه وارد کنید و نیازی به انتخاب سایز نیست ، سایز مناسب شما با تضمین سایز از طرف فروشگاه انتخاب خواهد شد و اگر مشکل سایز هم داشته باشید که خیلی کم اتفاق می افتد میتوانید با هماهنگی فروشگاه تعویض کنید.

 

سوال : فروش حضوری هم دارید؟
پاسخ : بله ، ادرس فروشگاه در قسمت تماس با ما همراه کروکی ادرس موجود می باشد.