محصول به سبد اضافه شد

راهنمای سفارش

ضمن خوشامد گویی به شما، چگونگی ثبت سفارش و روش های پرداخت و نحوه ارسال در این صفحه شرح داده خواهند شد.

 

روش های پرداخت:

پرداخت در محل(ویژه تهران): این روش فقط مخصوص مشتریان تهرانی می باشد که میتوانند وجه سفارش خود را به پیک مخصوص فروشگاه پرداخت کنند.به این نکته نیز توجه فرمایید که سفارشاتی که نیاز به چاپ اسم و شماره داشته باشند امکان پرداخت در محل ندارند حتی برای مشتریان تهران

- کارت به کارت : در این روش پس از ثبت سفارش میتوانید مبلغ نهایی سفارش را از طریق خودپرداز یا موبایل بانک یا اینترنت بانک خود یا پرداخت باز بالای سایت  پرداخت کنید.پس از واریز با فروشگاه تماس گرفته و واریز خود را اطلاع دهید.

 شماره حساب : 0307842980006

شماره کارت : 6037997221394746

به نام مصطفی هاشمی - بانک ملی

  • پرداخت آنلاین : در این روش میتوانید به صورت آنلاین با کارت های عضو شتاب(همه کارت های بانکی) مبلغ سفارش خود را پرداخت کنید.زمان تحویل این روش نیز مانند کارت به کارت می باشد.

 

روش های ارسال:

  • پیک عادی(فقط مشتریان داخل تهران) : هزینه ارسال 18000 تومان ، زمان تحویل 1 تا 2 روز کاری
  • پیک سریع ( فقط مشتریان تهران) : هزینه ارسال  50000 تومان ، زمان تحویل : همان روز(سفارشات ثبت شده قبل از ساعت 16 در روزهای غیر تعطیل)
  • پست پیشتاز (سراسر ایران) : هزینه ارسال 18000 تومان ، زمان تحویل 3 تا 7 روز کاری
  • تیپاکس (اکثر شهرهای بزرگ) : هزینه ارسال بین 20 تا 40 هزار تومان بصورت پس کرایه (هزینه ارسال در محل به مامور تیپاکس پرداخت می شود.) ، زمان تحویل 2 تا 4 روز کاری

 

فروشگاه نیلی صمیمانه شنوای هرگونه انتقاد یا پیشنهادی در مورد فروشگاه می باشد. به این منظور از طریق تلگرام فروشگاه با ما در ارتباط باشید.

 

 

به صفحه اینستاگرام نیلی مارکت بپیوندید

از من بپرس