محصول به سبد اضافه شد

سوالات متداول

سوال : تفاوت کیفیت A و B چیست؟
پاسخ : از لباس های فوتبال باشگاهی و ملی چون دو کیفیت معروف به تایلندی به بازار میاد و ما برای اینکه برای تشخص مشتری راحت تر باشه اسم های کیفیت A و B گذاشتیم .هر دو جنس ، جنس کپی و البته کپی خیلی خوب از ارجینال محصول می باشند فقط از لحاظ پارچه و دوخت کمی جنس های کیفیت A بهتر هستند.


سوال : جنس های شما ارجینال تایلندی هست ؟
پاسخ : کیفیت A نیلی مارکت رو به اسم های ارجینال تایلندی یا ارجینال هم فروخته میشه ولی چون لباس نه ارجیناله و نه تولید تایلند ، ما فقط "کیفیت A یا همان کیفیت یک" قید کردیم.البته در یقه لباس تایلند درج شده ولی دوستانی که اشنا هستند اطلاع دارند که جنس های بازار همگی تولید چین هستند.این نکته رو هم توجه داشت باشید که جنس کیفیت A نیلی مارکت ، بهترین کیفیت موجود در بازار ایران می باشد به استثنا چند فروشگاه محدود که جنس ارجینال واقعی با قیمتی بالای چهارصد هزار تومان به فروش می رسانند.


سوال : کیفیت A ورژن هوادار و درجه یک ورژن بازیکن چه تفاوتی دارند ؟
پاسخ : چند سالی هست که برند های معتبر تولید لباس فوتبال ، جنس های خودشون رو در دو نوع جنس تولید می کنند :
 یک : ورژن بازیکن که به خاطر سبک تر بودن لباس لوگوهای لباس به صورت ژلاتینی و برچسبی هست تا هنگام استفاده بازیکن ها راحت تر باشند همچنین پارچه لباس ، جریان هوای بیشتری عبور میدهد که این باعث خنک تر شدن لباس خواهد شد.همچنین قواره ورژن بازیکن جذب تر می باشد.همچنین قیمت ورژن بازیکن بالاتر از ورژن هوادار می باشد.
دو : ورژن هوادار که در این نوع لوگوهای باشگاه و برند لباس به صورت دوخت می باشد ولی از لحاظ پارچه ، کمی سنگین تر نسبت به ورژن بازیکن می باشد.لباس های ورژن هوادار مناسب هوادارانی هست که قصد دارند تعداد زیاد از لباس استفاده کنند و لباسشون بیشتر شسته میشه.


سوال : شما جنس کیفیت B را پیشنهاد می کنید یا کیفیت A ؟
پاسخ : اگر برای شما هزینه مهم هست ،  کیفیت B ، چون کیفیت کاملا قابل قبولی دارد ولی اگر قصد خرید بهترین کیفیت موجود بعد از ارجینال را دارید جنس درجه یک را تهیه نمایید.

 

سوال : سایز لباس را چطور انتخاب کنیم؟
پاسخ : شما هنگام ثبت سفارش فقط کافیست قد و وزن خود را در قسمت مربوطه وارد کنید و نیازی به انتخاب سایز نیست ، سایز مناسب شما با تضمین سایز از طرف فروشگاه انتخاب خواهد شد و اگر مشکل سایز هم داشته باشید که خیلی کم اتفاق می افتد میتوانید با هماهنگی فروشگاه تعویض کنید.

 

سوال : فروش حضوری هم دارید؟
پاسخ : بله ، ادرس فروشگاه در قسمت تماس با ما همراه کروکی ادرس موجود می باشد.