محصول به سبد اضافه شد

سوالات متداول

سوال : تفاوت کیفیت هایی مثل A+ یا A یا B در چیست؟
پاسخ : در نیلی مارکت شما از یک نوع لباس کیفیت های مختلفی می بینید ، و ما برای اینکه تشخیص کیفیت ها برای شما راحت تر باشد با نام های مثل A+ یا A  نام گذاری کردیم . که تفاوت آنها در پارچه و دوخت آنهاست.البته بین دو کیفیت A+ و A تفاوت کمی هست و در بعضی موارد و تیم ها کیفیت یک و دو آنها تفاوت بسیار جزئی با هم دارند.


سوال : جنس های شما ارجینال تایلندی هست ؟
پاسخ : کیفیت A+ و A نیلی مارکت در بازار با اسم های دیگر مثل ارجینال تایلندی یا مشابه ارجینال به فروش می رسد ولی از آنجایی که می دانیم کلمه تایلند فقط در یقه آنها درج شده و در واقعیت تولید چین هستند و همچنین ارجینال نیستند ما برای شفافیت بیشتر این دو کلمه حذف شده و با عناوین A+ یا A روی سایت قرار داده شدند.


سوال : کیفیت A ورژن هوادار و درجه یک ورژن بازیکن چه تفاوتی دارند ؟
پاسخ : چند سالی هست که برند های معتبر تولید لباس فوتبال ،لباس های باشگاهی و ملی را در در دو کیفیت ورژن هوادار و ورژن بازیکن به بازار عرضه می کنند.در ادامه توضیح مختصری درباره این دو کیفیت خواهیم داد.
 ورژن بازیکن : این ورژن مناسب بازیکن های فوتبال هست و در واقع کسانی این ورژن را خریداری می کنند که قصد بازی داشته باشند . ورژن بازیکن برای اینکه بازیکن ها لباس سبک تری داشته باشند از لوگوهای ژلاتینی یا برچسبی استفاده می کنند و همچنین پارچه آن جریان های بیشتری را عبور می دهد تا تعرق کمتری برای بازیکن ایجاد شود.
دو : ورژن هوادار که در این نوع لوگوهای باشگاه و برند لباس به صورت دوخت می باشد ولی از لحاظ پارچه ، کمی سنگین تر نسبت به ورژن بازیکن می باشد.پیشنهاد ما برای مشتریانی که قصد دارند به صورت هواداری لباس را تهیه کنند ورژن هوادار هست چون قابلیت شست و شوی بیشتری را دارد و ماندگاری بیشتری را برای شما خواهد داشت.


سوال : شما جنس کیفیت A+ را پیشنهاد می کنید یا کیفیت A ؟
پاسخ : اگر برای شما هزینه مهم هست و همچنین نیاز به شورت ورزشی برای ست کردن با لباس دارید ،  کیفیت A ، چون کیفیت کاملا قابل قبولی دارد ولی اگر قصد خرید تیشرت تک دارید و کیفیت برای شما مهم تر است کیفیت A+ تهیه کنید.

 

سوال : سایز لباس را چطور انتخاب کنیم؟
پاسخ : همه محصولات دارای راهنمای سایزبندی هستند ، ابتدا راهنمای سایزبندی هر محصول را مشاهده کنید و بعد از آن سایزهای موجودی که زیر آن قید شده است را بر اساس جدول سایز ، سایز پیشنهادی خود را انتخاب کنید ، در آخر قبل از کلیک روی خرید آنلاین قد و وزن خود را نیز وارد کنید تا در صورتی که سایز خود را اشتباه انتخاب کرده باشید فروشگاه بعد از هماهنگی تلفنی با شما ، سایز مناسب را برای شما ارسال خواهد کرد.

 

سوال : فروش حضوری هم دارید؟
پاسخ : بله ، ادرس فروشگاه در قسمت تماس با ما همراه کروکی ادرس موجود می باشد.

 

به صفحه اینستاگرام نیلی مارکت بپیوندید