محصول به سبد اضافه شد

گارانتی بی قید و شرط برگشت وجه

 

ضمانت برگشت وجه تا 7 روز برای محصولات با لوگو  CASH BACK

جلب رضایت مشتری اولویت اول مجموعه نیلی مارکت می باشد و تمام تلاش مجموعه ما در این است که خریدی مطلوب و مطابق خواسته شما به دستتان برسانیم.

برای راحتی و آسودگی خاطر بیشتر شما از خرید آنلاین و رفع نگرانی هایی بابت جنس یا سایز، ضمانت برگشت وجه به صورت کامل (به همراه هزینه ارسال) محصول تا 7 روز برای شما در نظر گرفتیم.

شرایط و قوانین بازگشت محصول و دریافت وجه (مطالعه شود.):

1 - کلیه محصولاتی که لوگو CASH BACK را در قسمت توضیحات دارند در صورتی که بدون چاپ اسم و شماره سفارش داده شوند می توانید بدون قید و شرط به فروشگاه بازگردانده و مبلغ سفارش خود را دریافت کنید.
2-  محصولات تنها ، پرو شده باشند و در وضعیت اولیه وکاملا نو باشند و روی پوشاک هیچگونه آثار استفاده مانند لکه، رنگ پریدگی یا بوی عطر و بدن وجود نداشته باشد، و مارک، بارکد،دکمه و سایر ملحقات جدا نشده باشد.
3- کفش ها در شرایطی که کفی کفش سالم و تمیزبوده ،خط خوردگی و تا شدگی و از بین رفتن بوی طبیعی کفش اتفاق نیفتاده باشد، قابل برگشت هستند.

5 - هزینه ارسال محصول از خریدار به فروشگاه به عهده خریدار می باشد.(مشتریان تهرانی حضورا هم می توانند کالای خود را بازگشت دهند.)

نکته :مشتریان داخل تهران که پرداخت در محل و پیک سریع انتخاب کردند در صورتی که بخواهند همان درب منزل کالا را برگشت دهند باید هزینه ارسال پیک را پرداخت کنند. (در صورتی که پیک عادی انتخاب کنند نیازی به پرداخت نیست.)

6 – کالاهایی که امکان انتخاب تگ روی بازو دارند ، در صورتی که میخواهید ازگارانتی و  امکان بازگشت وجه استفاده کنید ، تگ روی بازو انتخاب نکنید.

نحوه بازگشت محصول :

دقت داشته باشید حتما قبل از ارسال محصول با فروشگاه هماهنگی انجام دهید.

از طریق تماس یا هماهنگی در واتساپ یا تلگرام فروشگاه می توانید فروشگاه را در جریان بازگشت سفارش خود قرار دهید.

برای ارسال محموله اگر تهران هستید می توانید با مراجعه به فروشگاه محصول را در اختیار فروشگاه قرار دهید و اگر خارج از تهران هستید از طریق پست محصول خود را ارسال کنید.

نحوه دریافت وجه :

پس از اینکه محصول ارسالی شما به فروشگاه برسد مورد بازبینی قرار گرفته و نهایتا تا 24 ساعت بعد مبلغ به شماره کارت شما برگشت داده خواهد شد.

شماره کارت خود را می توانید هنگام تماس یا از طریق واتساپ یا تلگرام به فروشگاه اطلاع دهید.

 

 

 

به صفحه اینستاگرام نیلی مارکت بپیوندید